Privacy- en cookiebeleid

Privacy- en cookiebeleid

SVDV Bouwprojecten B.V., gevestigd te 5864 EE Meerlo aan de Amaliastraat 2, is verantwoordelijk voor de verwerking van persoonsgegevens zoals weergeven in deze privacy- en cookie beleid.

Bedrijfsgegevens

SVDV Bouwprojecten B.V. gevestigd te 5864 EE Meerlo aan de Amaliastraat 2, vertegenwoordigd door de heer S.A.J. van de Ven.

Persoonsgegevens

SVDV Bouwprojecten B.V. verwerkt persoonsgegevens van u, omdat u deze gegevens aan ons verstrekt. Hieronder een overzicht van de persoonsgegevens die wij verwerken:

 • Voor- en achternaam
 • Geslacht
 • Adresgegevens
 • Telefoonnummer
 • BSN-nummer
 • E-mailadres
 • IP-adres/locatie gegevens
 • Gegevens over uw activiteiten op onze website
 • Internetbrowser en apparaat type
 • Bankrekeningnummer

Bijzondere en/of gevoelige persoonsgegevens

Onze website en/of dienst heeft niet de intentie gegevens te verzamelen over websitebezoekers die jonger zijn dan 16 jaar. Tenzij ze toestemming hebben van ouders of voogd. We kunnen echter niet controleren of een bezoeker ouder is dan 16 jaar. Wij raden ouders dan ook aan betrokken te zijn bij de online activiteiten van hun kinderen., om zo te voorkomen dat er gegevens over kinderen verzameld worden zonder ouderlijke toestemming. Als u ervan overtuigd bent dat wij zonder die toestemming persoonlijke gegevens hebben verzameld over minderjarige, neem dan contact met ons op via info@svdvbouwprojecten.nl, dan verwijderen wij deze informatie.

Verwerkingsdoelen/ rechtmatige grondslag

SVDV Bouwprojecten B.V. verwerkt uw persoonsgegevens voor de volgende doelen:

Het afhandelen van uw betaling

U te kunnen bellen of e-mailen indien dit nodig is om onze dienstverlening uit te kunnen voeren

Om goederen en diensten bij u af te leveren

Het volgen van uw surfgedrag op onze website www.svdvbouwprojecten.nl om onze product- en dienstverlening optimaal te kunnen afstemmen op uw wensen en behoeften.

Hoe lang SVDV Bouwprojecten B.V. gegevens bewaart

SVDV Bouwprojecten B.V. bewaart uw persoonsgegevens niet langer dan strikt nodig is om de doelen te realiseren, waarvoor uw gegevens worden verzameld.

Delen van gegevens met anderen

SVDV Bouwprojecten B.V. verstrekt uw persoonsgegevens alléén aan derden indien dit nodig is voor de uitvoering van een overeenkomst met u, of om te voldoen aan een wettelijke verplichting.

Gegevens inzien, aanpassen of verwijderen

U heeft het recht om uw persoonsgegevens in te zien, te corrigeren of te verwijderen. U kunt een verzoek tot inzage, correctie of verwijdering aanvragen door contact op te nemen. SVDV Bouwprojecten B.V. zal zo snel mogelijk, maar binnen vier weken, op uw verzoek reageren.

Beveiligen

SVDV Bouwprojecten B.V. neemt de bescherming van uw gegevens serieus en neemt passende maatregelen om misbruik, verlies, onbevoegde toegang, ongewenste openbaarmaking en ongeoorloofde wijziging tegen te gaan.

Cookies policy

Waarom cookies?

Om u meer service te bieden bij het gebruik van website, maken vele sites gebruik van cookies. Dat is een handige manier om informatie te verzamelen en te gebruiken en verbeteren het gebruiksgemak van websites. Een cookie is een klein tekstbestand dat tijdens uw bezoek aan een website op bijvoorbeeld uw computer, tablet of smartphone wordt geplaatst. In dit tekstbestand wordt informatie opgeslagen. Deze informatie kan bij een later bezoek weer worden herkend door deze website

Er zijn drie verschillende soorten cookies:

 • Functionele cookies: deze cookies zorgen er bijvoorbeeld voor dat uw voorkeuren worden onthouden, zoals taalinstellingen en dat u ingelogd kunt blijven op uw favoriete site.
 • Analytische cookies: deze cookies geven informatie aan websitehouders over het gebruik van hun website, zoals hoe vaak hun site is bezocht en welke pagina’s door bezoekers worden bekeken.
 • Tracking cookies: deze cookies houden uw surfgedrag bij en onthouden uw voorkeuren, waardoor u advertenties te zien krijgt die bij uw voorkeuren aansluiten.

Cookies via onze site

Bij het gebruik van de website van SVDV Bouwprojecten B.V. kan door SVDV Bouwprojecten B.V. en/of door derden informatie over uw gebruik van deze website worden verzameld door middel van cookies. SVDV Bouwprojecten B.V. maakt gebruik van functionele en analytische cookies om het gebruiksgemak te verhogen en de website te kunnen analyseren.

U kunt op ieder gewenst moment cookies op uw computer verwijderen. Bedenk wel dat u na het verwijderen van cookies op sommige websites opnieuw uw voorkeuren zal moeten instellen of opnieuw dient in te loggen!

Cookies zijn veilig

Belangrijk om te weten is dat het gebruik van cookies geheel veilig is. E-mail en telemarketingacties, waaronder SPAM mails, zijn niet het gevolg van cookies. Cookies slaan namelijk geen persoonlijke gegevens op als uw e-mailadres of telefoonnummer. Ook worden cookies niet gebruikt om tot een persoon herleidbaar profiel op te bouwen.

Scroll naar boven