Project – Aanbouw twee-onder-een-kap-woning Landweert Venray

Voor de bewoners van deze tweekapper aan de Zilverschoon in de wijk Landweert van Venray realiseerden we in een korte tijd van slechts weken deze zeer complete renovatie van de benedenverdieping. Het werk aan de buitenzijde bestond uit het verwijderen en verbreden van de oude pui voor meer daglicht in combinatie met het plaatsen van een uitbouw aan de bijkeuken aan de linkerzijde van de woning voor extra werkruimte aan huis.

Daarnaast werd in de gehele benedenverdieping vloerverwarming ingefreesd en een nieuwe dekvloer aangebracht. De fraaie nieuwe kozijnen zorgen voor een moderne look en hogere isolatiewaarden van de woning. Het strakke stucwerk en de nieuwe vloeren vormen een warme basis voor de smaakvolle keuken en werkkamer.

Werkzaamheden door SVDV Bouwprojecten B.V.
Met gedegen partners hebben wij voor de bewoners van dit adres de volgende werkzaamheden uitgevoerd voor de realisatie van de verbouwing:

• Afgraven en uitzetten fundering
• Wapenen en storten van beton
• Bestaande buitenmuur verwijderen
• Plaatsen stalen balk
• Uitbouw van hout
• Verleggen van elektra en leidingwerk
• Plaatsen van de kozijnen
• Afbouw en stucwerkzaamheden binnen

Starten wij binnenkort met jouw bouwdroom?

Scroll naar boven