Project – Renovatie Woonboerderij Veulen

Bij deze 100 jaar oude boerderij in het dorpje Veulen hebben we een complete renovatie afgerond. We hebben deze boerderij vanaf de basis af opnieuw op mogen bouwen door de oude vloeren uit te breken, te isoleren en vloerverwarming aan te brengen. Hierna is op de hele benedenverdieping een nieuwe tegelvloer aangebracht. De gehele boerderij is voorzien van nieuwe kozijnen en in de oude stal hebben we een spliternieuwe badkamer gebouwd. Alle vertrekken van de boerderij zijn tevens opnieuw gestuct.

Werkzaamheden door SVDV Bouwprojecten B.V.
Met gedegen partners hebben wij voor de bewoners van dit adres de volgende werkzaamheden uitgevoerd voor de realisatie van de aanbouw:

• Vernieuwen vloerdek
• Isoleren
• Nieuwe kozijnen plaatsen
• Tegelwerk
• Nieuwe badkamer geplaatst
• Stucwerk
• Timmerwerk
• Vernieuwen dak

Starten wij binnenkort met jouw bouwdroom?

Scroll naar boven