Project – Aanbouw De Brabander Venray

In de jonge wijk de Brabander kwam dit jonge gezin al snel enkele vierkante meters woonoppervlak te kort. Wij hebben hen dan ook volledig ontzorgd met het plaatsen van een aanbouw op maat. Voor deze aanbouw is er gekozen voor een combinatie van houtbouw en steenbouw middels zogeheten SIP Panelen (Structural Isolated Panels). Met deze prefab houten panelen welke reeds van isolatiemateriaal zijn voorzien kan in een periode van enkele dagen al een complete aanbouw gerealiseerd worden. Voor de afwerking ten opzichte van de bestaande bouwstijl is er daarnaast gekozen voor metselwerk voor de ombouw van deze bouwpanelen.

Werkzaamheden door SVDV Bouwprojecten B.V.
Met gedegen partners hebben wij voor de bewoners van dit adres de volgende werkzaamheden uitgevoerd voor de realisatie van de verbouwing:

• Grondverzet
• Funderingswerkzaamheden
• Muurdoorbraak
• Afgewerkte betonvloer (Vlinderen)
• Uitbouw van hout middels SIP Panelen
• Metselwerk
• Aanbregen dakleer
• Kozijnen door ons geplaatst
• Interieur afwerking met hout en gipsplaten voor stucwerk

Starten wij binnenkort met jouw bouwdroom?

Scroll naar boven