Project – Aanbouw hoekwoning in Melderslo

Voor deze hoekwoning te Melderslo in de gemeente Horst aan de Maas realiseerden we deze fraaie aanbouw. De donkere metselstenen in combinatie met de matzwarte pui en loopdeur en matzwarte boeiboorden geven deze bestaande jaren 70-woning een moderne look en feel zonder dat dit afbreuk doet aan de bestaande bouw. De opvallende moderne deurluifel met LED inbouwspots is een ware eyecatcher welke er voor zorgt dat deze aanbouw een zeer fraaie aanblik heeft vanuit de eigen achtertuin.

Werkzaamheden door SVDV Bouwprojecten B.V.
Met gedegen partners hebben wij voor de bewoners van dit adres de volgende werkzaamheden uitgevoerd voor de realisatie van de aanbouw:

• Afgraven en uitzetten fundering
• Wapenen en storten van beton
• Metselwerk
• Bestaande buitenmuur verwijderen
• Plaatsen stalen balk
• Plaatsen nieuwe pui en kozijnen
• Verleggen van elektra en leidingwerk
• Aanleg van uitstekende overkapping / deurluifel
• Dakwerkzaamheden en gootwerk
• Afbouw en stucwerkzaamheden binnen

Starten wij binnenkort met jouw bouwdroom?

Scroll naar boven