Project – Aanbouw twee-onder-een-kap-woning Meerlo

Voor deze tweekapper in Meerlo in de gemeente Horst aan de Maas heeft SVDV Bouwprojecten een prachtige aanbouw gerealiseerd. Door de bestaande pui te hergebruiken is er niet alleen extra ruimte in de woning, maar ook in het verbouwingsbudget ontstaan. Naast de werkzaamheden aan de buitenkant zoals het aanleggen van de fundering, het metselwerk en het herplaatsen van de bestaande pui is er binnen de aanbouw hard gewerkt aan strak schilderwerk, nieuwe deuren, elektra en een prachtige lichtkoepel voor extra daglicht.

Werkzaamheden door SVDV Bouwprojecten B.V.
Met gedegen partners hebben wij voor de bewoners van dit adres de volgende werkzaamheden uitgevoerd voor de realisatie van de aanbouw:

• Doorbraak in buitenmuur gemaakt
• Plaatsen stalen draagbalk
• Metselwerk
• Werkzaamheden aan plat dak en installeren lichtkoepel
• Herplaatsen van originele pui
• Elektra en verlichting
• Stucwerk en schilderwerk
• Vloer leggen en plinten zetten

Starten wij binnenkort met jouw bouwdroom?

Scroll naar boven